"Müslüm" Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor? İşte Detaylar

Yılın iddialı yapımları arasında yer alan ve Müslüm Gürses'in hayatının anlatıldığı film olan "MÜSLÜM" filmi 26 Ekim Cuma günü vizyona giriyor.

Yönetmenliğini Ketche (Hakan Kırvavaç) ve Can Ulkay'ın üstlendiği, senaryosunu ise Hakan Günday ve Gürhan Özçifçi'nin kaleme aldığı filmle ilgili detaylar ortaya çıkmaya başlıyor.

Müslüm Gürses'i Timuçin Esen'in canlandırdığı filmde Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur'u ise Zerrin Tekindor oynuyor. Bunun yanı sıra güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken "Müslüm" filminde Ayça Bingöl, Erkan Avcı, Erkan Can, Turgut Tunçalp, Taner Ölmez, Güven Kıraç, Erkan Kolçak Köstendil, Goncagül Sunar, Altan Erkekli ve Şahin Kendirci gibi isimler de yer alıyor.

Müslüm Filminin yapımcılığını ise "Ayla" filminin yapımcısı Mustafa Uslu yapıyor.

MÜSLÜM FİLMİ FRAGMANI

Müslüm filmi afişi


müslüm filmi 2018, müslüm filmi afişi, müslüm filmi fragmanı, müslüm filmi konusu, müslüm filmi oyuncu kadrosu, müslüm ne zaman yayınlanacak, müslüm filmi ne zaman gösterime giriyor, müslüm gürsesi oynayan kişi kim, müslüm hangi tarihte vizyonda, müslüm ne zaman sinemalarda, müslüm ne zaman sinemaya geliyor, müslüm yayın tarihi ne zaman

Müslüm filmiyle ilgili daha fazla bilgi edinebileceğiniz kaynaklar:

https://twitter.com/muslum_film
http://www.muslumfilmi.com/
https://www.imdb.com/title/tt7832124/
http://www.beyazperde.com/filmler/film-260585/
https://www.sinemalar.com/film/253299/baba-muslum-gurses
http://sinematurk.com/film/69364-muslum/
https://boxofficeturkiye.com/film/muslum-2014050
https://eksisozluk.com/muslum-film--5785880

Yorum Gönder

0 Yorumlar