Muhteşem İkili Dizisinin İlk Tanıtım Filmi Yayınlandı

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Muhteşem İkili dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Birbirine tamamen zıt karakterdeki iki başarılı komiserin hayatını anlatan Muhteşem İkili dizisinin baş rollerini İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin paylaşırken bu ikiliye Özge Gürel ve Öykü Karayel eşlik ediyor.

TMC filmin iddialı polisiyesi Muhteşem İkili'nin kadrosunda Eren Hacısalihoğlu, Zafer Algöz, Engin Şenkan, Alper Baytekin, Sabahattin Yakut, Gökay Müftüoğlu, Onur Aycelik, Talat Can Büyükaltay, Fuat Fatih Odabaşı gibi isimler de yer alıyor.

Erol Avcı'nın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Çağatay Tosun var.

Dizinin yayın tarihi henüz netleşmezken Salı akşamları ekrana gelmesi bekleniyor.

Muhteşem İkili Tanıtım / Fragman / TrailerMuhteşem İkili dizisinin konusu

Dizide Mustafa Kerim Can ve Mert Barca adlı iki polisin renkli hikayesini anlatılacak. Mustafa Kerim Can ve Mert Barca iki başarılı narkotik polisidir. Mustafa Kerim Can ve Mert Barca şehrin en büyük uyuşturucu baronun uyuşturucu sevkıyatını yakalar ve uyuşturucu baronunu tutuklamak ister; ancak hem zengin hemde nüfuzlu ve tehlikeli olan bu adam Mustafa Kerim Can ve Mert Barca’yı öldürdüğü bir adamı öldürmekle suçlar. İki kafadar üzerlerine atılan bir iftira ile hapse girer. Şimdi hapiste olan Mustafa Kerim Can ve Mert Barca hapisten çıkacak hem onurlarını hemde mesleklerini kurtarmak için savaş verecektir.

muhteşem ikili, kerem bursin, ibrahim çelikkol, kanald, muhteşem ikili dizisi, muhteşem ikili oyuncu kadrosu, muhteşem ikili karakterleri, muhteşem ikili oyuncuları, muhteşem ikili dizi konusu ne, muhteşem ikili ne zaman başlayacak, muhteşem ikili dizisinde kimler oynuyor, muhteşem ikili dizisi hangi kanalda yayınlanacak, muhteşem ikili dizisinde kim kimdir, muhteşem ikili ilk bölüm ne zaman

Muhteşem İkili dizisi sosyal medya hesapları:

https://twitter.com/muhtesem2lidizi
https://www.instagram.com/muhtesemikilidizi/
https://www.facebook.com/muhtesem2lidizi

Muhteşem İkili dizisiyle ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler şu kaynaklardan da yararlanabilirler:

https://www.kanald.com.tr/muhtesem-ikili
http://www.ranini.tv/dizi/muhtesem-ikili
https://diziseti.tv/muhtesem-ikili-oyunculari-kadrosu-ve-karakterleri-tum-oyuncular/

Yorum Gönder

0 Yorumlar