Çakallarla Dans 5 Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor? İşte Detaylar

Her filmi büyük beğeni toplayan ve kendisine sadık bir hayran kitlesi edinen Çakallarla Dans serisinin 5. filmi çekildi.

Yapım şirketi Sugarworkz, resmi Youtube hesabından Çakallarla Dans 5 filmine ait bir fragman yayınlayarak filmin vizyona giriş tarihini 8 Kasım 2018 olarak duyurdu.

Yönetmen koltuğunda Murat Şeker'in oturduğu Çakallarla Dans 5 filminin baş rollerini yine Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu, İlker Ayrık, Timur Acar, Didem Balçın paylaşıyor. Filmin senaryosu ise Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi ikilisine ait.

Çakallarla Dans 5 - Fragman / Tanıtım / Teaser


Filmin yönetmeni ve senaristi olan Murat Şeker bu film de ilk kez kamera karşısına da geçti. Murat Şeker, filmde Komiser Murat rolüyle performans sergileyecek.

Ayrıca filmde Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Hande Katipoğlu ve kadroya yeni katılan Şebnem Dönmez, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın ve Naz Çağla Irmak'ın yanı sıra Gülay Özdem ve Halil İbrahim Göker gibi isimler de yer alıyor.

Çakallarla Dans 5 resimleri, Çakallarla Dans 5 fotoğrafları, Çakallarla Dans 5 oyuncuları, Çakallarla Dans 5 oyuncu kadrosu
Çakallarla Dans 5 - kamera arkasından bir kare


Çakallarla Dans 5 (2018) Film Konusu

çakallarla dans 5 afiş, çakallarla dans 5 poster, çakallarla dans 5 konusu ne, çakallarla dans 5 oyuncu kadrosu, çakallarla dans 5 cast, çakallarla dans 5 fragman izle, Çakallarla Dans 5 ne zaman sinemalarda olacak?Birbirlerine 100 metreden fazla yaklaşamama şartıyla mahkeme tarafından serbest bırakılan çakallarımızın yolları, hayatlarında ilk defa ayrılır. Ayrılık ve hüzün dolu günlerden geçerken Kayınço Gökhan'ın yaşantısı aldığı bir haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan'ın yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden 17 yaşında Leyla isimli genç bir kızı ortaya çıkar. Gökhan henüz bu duruma alışamamışken yeni bir şokla daha karşılaşır. Leyla'nın, Sinan isminde zengin, züppe ve kötü emelleri olan bir erkek arkadaşı vardır. Gökhan'ın kızını bu heriften ayırmaktan başka şansı yoktur. Kızının bu antipatik adamla birlikteliğini kabullenemeyen Gökhan, arkadaşlarıyla birlikte kızını sevgilisinden ayırmaya karar verir, ancak malum yasaktan dolayı işi çok zordur..

Çakallarla Dans Serisinin Diğer Filmleri ise şu şekildeydi:

Çakallarla Dans (2010)çakallarla dans 1 afiş, çakallarla dans 1 poster, çakallarla dans 1 konusu, çakallarla dans 1 fragmanıBüyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet,gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek,şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar.Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan'dır. Parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onun üzerine yıkacaktır. Diğer iki arkadaşı da bu hain planın figüranı olacaklardır. Ama unuttuğu iki şey vardır; birincisi,kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları,ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları.

Dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.

18 hafta gösterimde kalan Çakallarla Dans 1 filmi 244.044 seyirci tarafından izlenip toplam 2.021.667,50 TL hasılat yaptı.

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede (2012)çakallarla dans 2 afiş, çakallarla dans 2 poster, çakallarla dans 2 oyuncu kadrosu, çakallarla dans 2 hastasıyız dede filmi konusuKayınço Gökhan (Şevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Muhasebeci Servet (İlker Ayrık) ve Köfte Necmi (Timur Acar)… Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içeride zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir şey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.

14 hafta gösterimde kalan Çakallarla Dans 2 filmi 929.739 seyirci tarafından izlenip toplam 8.576.507,00 TL hasılat yaptı.

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı (2014)


çakallarla dans 3 afişi, çakallarla dans 3 poster, çakallarla dans 3 konusu, çakallarla dans 3 oyuncu kadrosu, çakallarla dans 3 sıfır sıkıntı4 kahramanımız Gökhan, Hikmet, Necmi ve Servet koşullu olarak hapishaneden salındıktan sonra birlikte grup terapisine gitmektedir. Ancak Del Piero Hikmet'in günün birinde vapurda karşılaştığı Mihriban'a aşık olmasıyla hayatları değişir. Mihriban dilsiz bir genç kadındır, Hikmet de onun konuşabilmesi için gereken parayı bulabilmek adına arkadaşlarıyla birlikte tekrar pis işlere bulaşmak zorunda kalacaktır.

15 hafta gösterimde kalan Çakallarla Dans 3 filmi 1.666.330 seyirci tarafından izlenip toplam 17.213.319,42 TL hasılat yaptı.
Çakallarla Dans 4 (2016)çakallarla dans 4 filmi, çakallarla dans 4 poster, çakallarla dans 4 afiş, çakallarla dans 4 konusu, çakallarla dans 4 oyuncu kadrosuMaddi zorluklar 4 kafadarı, yani Kayınço Gökhan (Şevket Çoruh), Köfte Necmi (Timur Acar) ve Del Piero Hikmet'i (Murat Akkoyunlu) Muhasebeci Servet'in (İlker Ayrık) eşi Fatma'yla (Didem Balçın) yaşadığı evinde hep birlikte kalmaya zorlar. Kimsenin istemediği bu durumdan kurtulmak için umut ışığını Berber Hüseyin yakar, Almanya'da ölen dayıoğlunun miras bıraktığı haritada hazine olma ihtimali vardır. Bu ihtimale sıkı sıkı sarılan arkadaşlar, zengin olma hayaliyle haritanın gösterdiği yere doğru yola çıkarlar, ancak bu yolculuk serinin diğer filmlerinde olduğu gibi sürpriz gelişmelere ve maceralara gebedir.

10 hafta gösterimde kalan Çakallarla Dans 4 filmi 1.351.247 seyirci tarafından izlenip toplam 15.202.299,00 TL hasılat yaptı.

Çakallarla Dans 5 filmi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler şu kaynaklardan yararlanabilir:

https://www.imdb.com/title/tt8722252/
https://www.sinemalar.com/film/257922/cakallarla-dans-5
http://www.beyazperde.com/filmler/film-265721/
https://eksisozluk.com/cakallarla-dans-5--5280186 https://boxofficeturkiye.com/film/cakallarla-dans-5-2014281

Yorum Gönder

0 Yorumlar