Kurtlar Vadisi Pusu Hangi Kanalda Yayınlanacak?

kurtlar vadisi pusu yeni sezon, tv360, pana film, necati şaşmaz, acun magazin, magazin haberleri, dedikodu sayfası

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisı bildiğiniz üzere ShowTv, ATV, KanalD, TNT, BeyazTv kanallarında yayınlanmıştı. Pana Film'in yapımcılığında, Necati Şaşmaz'ın başrolünde yer aldığı dizi en son Kanal D'de Kurtlar Vadisi Pusu ismi ile Perşembe akşamları yayınlanıyordu. Yapım şirketi, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile dizinin yeni sezonda KanalD'de yayınlanmayacağını duyurdu.

2016 sezonunun başlamasıyla birlikte sevilen dizinin hangi kanalda yayınlanacağına dair belirsizlik halen devam ediyor. Dizinin oldukça geniş bir hayran kitlesi var ve dizinin sevenleri büyük bir merakla yeni bölümlerin yayınlanmasını bekliyorlar.

Yapım şirketinden henüz resmi bir açıklama gelmemekle birlikte Milliyet'in haberine göre Kurtlar Vadisi Pusu 2016 yılında TV360 ekranlarında yayınlanacak.

Öğrendiğimize göre oldukça yüksek bir maliyetle çekilen diziyi hiçbir kanal bu maliyetlerle yayınlamaya yanaşmamış. Haber kanalı formatından sıyrılıp yabancı film ve gündüz kuşağı programları yayınlamaya başlayan TV360'ın Kurtlar Vadisi Pusu'yu yayınlama fikri bize çok uzak gelmedi. Bu sayede yeni formatlarını insanlara daha kolay benimsetebilirler diye düşünüyoruz. Daha önce Beyaz Tv de aynı taktiği denemişti ve başarılı oldular diyebiliriz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar