Gamze Özçelik'in Asker Ziyareti Olay Oldu

gamze özçelik resimleri, gamze özçelik fotoğrafları, gamze özçelik suriye sınırı asker ziyareti

Arka Sokaklar dizisinin güzel oyuncusu Gamze Özçelik, Fırat Kalkanı Harekatı'nın yapıldığı bölgeye giderek bölgede görev yapan askerleri ziyaret etti.

Akşam gazetesinin haberine göre, Cerablus yakınlarına askerlere destek olmak için giden Gamze Özçelik, çektirdiği fotoğrafı Instagram  hesabından paylaştı. Fotoğraf kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi ve kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Gamze Özçelik, paylaştığı fotoğrafın altına şöyle yazdı:

İki gün önce Cerablus Karkamış sınırındaki Fırat kalkanı operasyonunun yürütüldüğü harekat merkezine çok yakın bir bölgede tanıştık resimdeki rütbeli askerlerimizle. Efendiliklerine, vatan ve insan sevdalarına , cesaretlerine hayran kaldık. Bugün ise bir kez daha Hakkari, Mardin ve Van'dan gelen şehit haberlerini duyunca inanılmaz bir üzüntü yaşadım. Hele hele birileri masa başında oyunlar hazırlar, birileri günlerini boş ve şımarıkca geçirirken, sınırdaki görevdeki helal süt emmiş evlatların sırf orda umut olmak, rıza kazanmak için hayatını kaybetmesi, anaların babaların yüreğine ateş düşmesi büyük bir acı sapladı kalbime. Rabbim tüm hakk ugruna kaybettiklerimizin şehitliğini kabul etsin, ailelerine sabır versin , mekanlarını peygamber efendimiz (s.a.v) 'e komşu eylesin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar